top of page

ÜRÜNLERİMİZ

Akıllı debriyaj sistemi birçok parçadan oluşan bir sistemdir.  Aracın vites sayısı ve vites konumlarına göre ürün yazılımsal olarak değişir. Aynı şekilde aracın dizel ve benzinli olmasına göre de ürünümüz değişiklik gösterir. Aşağıdaki resimde standart bir ürünümüz gösterilmiştir. Resimde olmayan ; bağlantı braketleri , metal ayaklar ve vites sensörü bağlantı sacları araca özel olup her araca , tıpkı fabrikasyon gibi ayrı ayrı dizayn edilmiştir. 

komple2B_edited.jpg

OPSİYONEL EKLENTİLER :

1)  Kırmalı Debriyaj Pedalı : Debriyaj pedalı demir olan araçların pedalına yaylı bir mekanizma takılarak yukarı doğru katlanabilir hale      getirebillir

2) Elektrikli Vana : Kaputu açmadan aracın içinden bir düğmeyle sistemi manuelden otomatiğe , otomatikten manuele geçirir

Not: Opsiyonel eklentilerin ücretlerini sorunuz

Yokuş Kalkış Sistemi

1-92c0.jpg

Yeni Ürünümüz olan yokuş kalkış sistemi Akıllı Debriyajdan bağımsız olarak takılabilir. Manuel hatta otomatik araçlara bile takılabilir. Şimdilik belli bayilerimizde montaj yapılıyor. Ayrıntılar için lütfen bizi arayın. İki çeşit ürünümüz var.

 

1- Tam Otomatik Yokuş Kalkış Sistemi ....................Ortalama montaj fiyatı 10900 liradır

 Tam otomatik sistem, normal araçlarda olan sistem gibi çalışır. Kendi devreye girer , gaza baınca çözülür.

2- Yarı Otomatik Yokuş Kalkış Sistemi .....................Ortalama montaj fiyatı 5900 liradır 

Yarı otomatik sistemde , ihtiyacınız anında bir düğmeye basarak aktif edersiniz ,kalkış anında  gaz pedalına basılınca frenler çözülür.

Yokuş Kalkış Sistemi -Shift Delete
Yokuş Kalkış Sistemi - İnstagram
  • TikTok
  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
bottom of page