Sıkça Sorulan Sorular

Sistem Her Araca Takılabilir mi ?

Sistem her araç modeli için özel tasarlanarak oluşturulmaktadır. Dolayısıyla firmamız ARGE sini bitirip satışa hazır hale getirilen ürünlerin montajını yapmaktadır. Teknik olarak dizel ya da benzinli farketmeden tüm araçlara uygulanabilir. Bu araçlar otomobil, minibüs , kamyonet, karavan, taksi, dolmuş vs. olabilir. Şimdilik eski karbüratörlü araçlara montaj yapamıyoruz. Montajını yaptığımız araçların listesine buradan bakabilirsiniz.

Sistem için herhangi bir proje yada ruhsata işletmek gibi resmi işlem gerekli midir ?

Aracın orjinal sisteminde değişiklik olmadığı için tadilat kapsamına girmez. Bunun TSE de yeri olmadığından resmi bir evrağa gerek yoktur.

Aracımın orjinal debriyaj sistemine zarar verir mi

Sistem aracın debriyaj sistemine paralel çalışmaktadır. Dolayısıyla herhangi bir zararı yoktur. İstendiği anda kapatılıp araç eskisi gibi manual debriyaj sistemi ile kullanılabilir. 

Debriyaj Balatasının Ömrünü Etkiler mi?

Debriyaja basma işi çok hızlı bir şekilde çok gelişmiş bir işlemci ve yazılımla kontrol edilmektedir. Dolayısıyla balata ömrünü etkilemez. Acemi bir sürücü iseniz ,sistem kavramayı doğru zamanda açıp kapatacağı için balata ömrü daha fazla olacaktır.

Sistem Arızaya Geçerse Ne olur

Sistemin parçaları yüksek standartlarda üretilmektedir. Arıza çıkarma olasılığı çok düşüktür. Ama yinede arıza durumunda sistemi bir düğmeyle kapatıp ,eskisi gibi manuel debriyajla sürmeye devam edebilirsiniz. 

Montaj Süresi Ne kadar 

Araç montajı 1 iş günü sürmektedir. 

Periyodik bakımları var mı ?

Herhangi bir periyodik bakımı yoktur. 10000 km de bir ücretsiz kontrol için gelebilirsiniz.

Garantisi Ne Kadar ?

2 sene garantisi bulunmaktadır. Müşteri memnuniyeti için 1 ay içinde ücretsiz iade alabiliyoruz.

Bu teknoloji güvenilir mi? Olgun teknoloji mi?

Aslında, bu teknoloji zaten Mercedes-Benz A190, C230, BMW M3, Ferrari ve benzeri birçok ünlü yabancı marka tarafından kullanılıyor. Şu an sıfır Hyundai, Kia ve Suzuki'nin bazı modellerinde bu sistem kullanılmaktadır. Bizim sistemimiz üniversal bir sistemdir. Her araçta kullanılabilmesi için özel tasarlanmıştır.

Araç Muayenesinden Geçer mi?

Sistemin orjinal ,manuel debriyajlı hale gelmesi çok basittir. Bu şekilde muayeneden geçebilirsiniz 

Montaj Fiyatı Ne Kadar ?

Sistemin Temel modeli ortalama 12000 liradır. Bu fiyat aracın modeline göre değişebilmektedir. Güncel fiyatları için arayınız 

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube