top of page
Hakkımızda

  Akıllı debriyaj sistemleri 3 yıllık Ar-Ge faaliyetleri sonucu ortaya çıkmıştır. Geçmişinde otomotiv ve mühendislik çalışmaları yapan iki Ankara merkezli firmanın ortak girişimidir. 2019 yılında bu konuda kafamızda fikir oluştu ve çalışmaya karar verdik.1.yıl ürün tasarımı , 2. yılda imalat ve test aşamaları sürdü.3. yılda Ankara'da yakın çevremizden başlayarak montaj yapmaya başladık. Sonrasında bayi ağımızı oluşturduk. Bayilerimizi eğittik. Bu süreç hala devam ediyor. Yurtdışı servis ağımızı da kurmaya başladık. Şu an her yerde Akıllı Debriyaj Sistemi montajı yapılıyor. 

 

Biz Lpg dönüşüm sistemleri alanında da çalışan iki firmayız.

 

Üstün Otogaz- Servet Çınar 

Asıl mesleği oto mekanikçisidir. Ülkemize ilk otogaz markalarını getiren ve İlk otogaz montajı yapan firma/kişidir. Geçmişinde 40bin den fazla otogaz dönüşümü gerçekleştirmiştir. Bu sektöre yüzlerce usta yetiştirmiştir.

Turkuaz Otogaz-Murat Ünal

Kendisi  Makina Mühendisidir. Şirket 2008 yılında kurulmuştur . Firma olarak 10 bin araca montaj yapmıştır. Kendi bayisi olduğu Lpg markalarında (2022 de dahil) montaj birincilikleri vardır.

 Bütün ilerlemeler insan fikrinin eseridir. Fikri harekete getirmek birinci işimiz olmalıdır. Bir kere millet benliğine hâkim olsun ve düşünebilsin yeter! Başlangıçta hatalı düşünse de az zaman sonra bu hatayı düzeltebilir. Fikir bir kere faaliyete başladı mı her şey yavaş yavaş düzene girer ve düzelir.

 

Mustafa Kemal Atatürk

servet çınar montaj.jpg
murat ünal akıllı debriyaj.jpg
  • YouTube
  • Instagram
  • TikTok 1
  • TikTok
  • Facebook
bottom of page