Bar Chart

Sistemin Faydaları

Sistemin Sürücüye ve Arabaya
Sağladığı Faydalar

* Sol ayakla debriyaja basmanın neden olduğu yorgunluğu tamamen giderir.
* Yüksek bir sürüş konforu ve rahatlık sağlar.
* Kendinize göre sistemi ayarlayabileceğiniz kolay erişebilir menüsü vardır. (Acemi bir sürücü debriyaj - gaz pedalı koordinasyonunu sağlamakta güçlük çeker. Bu da yoğun trafikte ya da yokuşlu bir yolda strese yada kazalara yol açabilir. En acemi sürücünün bile rahatça kullanabilmesi için sistem sürüş modlarına sahiptir. Bayanlara özel sürüş modu bile var)
* Kavramanın ömrünü uzatır (Profesyonel sürücüler hariç genelde yanlış dur, kalklardan şehir içinde debriyaj balatası çabuk aşınır. Sistem kavramayı elektronik bir ortamda en iyi şekilde çalıştırdığı için baskı balatamızın ömrü daha uzun olur)
* Otomatik bir araba almak manual vitesli bir arabadan daha maliyetlidir. Ayrıca otomatik vites arızalanırsa çok yüksek maliyetlerle tamir edilir. Yeni arabaya ihtiyacımızı bu sistem kaldırır. Otomatik vitesten tek eksiği vites kolunu kendimizin hareket ettirmesi. Bu kontrolün bizde olması demektir. Bazı yönlerden avantaj bile yaratır. Ufak bir tadilat ve 4-5 saatlik bir montaj süresi ile kullanmaya başlayabilirsiniz.
* Aracınızı satarken sistemimize ödeyeceğiniz maliyeti üzerine koyabilirsiniz. Kullandıktan sonra vazgeçemeyeceksiniz
* Dilediğiniz anda manuel debriyaja geri dönebilirsiniz
* Ruhsata işletme derdi yok
* Uzun ömürlü ,yedek parçası bol , kolay kolay arıza vermeyen bir sistemdir
* Türkçe konuşarak sizi sürüş esnasında uyarabilir.Murat Ünal

4 Oca 2022

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube